NEWTON INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED
VMMM74BJK67DIRDE9J26 VMMM74BJK67DIRDE9J26
| Juridische naam | NEWTON INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED |
| Juridisch adres | 160 Queen Victoria Street, London, EC4V 4LA, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 01371973 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | VMMM74BJK67DIRDE9J26 kopiëren VMMM74BJK67DIRDE9J26 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2027-01-31 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | NEWTON INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | REED STENHOUSE INVESTMENT SERVICES LIMITED STENHOUSE REED SHAW INVESTMENT SERVICES LIMITED |
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 01371973 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Limited Company (en) H0PO |
| Rechtspersoon opgericht op | 1978-06-06 |
| BIC-code | NEIMGB2LXXX |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 01371973 |
| LEI-nummer | VMMM74BJK67DIRDE9J26 kopiëren VMMM74BJK67DIRDE9J26 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2012-06-06 |
| Laatst bijgewerkt | 2026-01-05 |
| Volgende verlengingsdatum | 2027-01-31 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 160 Queen Victoria Street |
| Postcode | EC4V 4LA |
| Plaats | London |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | Bny Mellon Centre, 160 Queen Victoria Street |
| Postcode | EC4V 4LA |
| Plaats | London |
| Land | GB | United Kingdom |
|
THE BANK OF NEW YORK MELLON CORPORATION (Direct moederbedrijf) THE BANK OF NEW YORK MELLON CORPORATION (Ultiem moederbedrijf) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.