GOLDMAN SACHS ASSET MANAGEMENT INTERNATIONAL
H78JPHZB1QNX0K20TF95 H78JPHZB1QNX0K20TF95
| Juridische naam | GOLDMAN SACHS ASSET MANAGEMENT INTERNATIONAL |
| Juridisch adres | Plumtree Court, 25 Shoe Lane, London, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 02474901 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | H78JPHZB1QNX0K20TF95 kopiëren H78JPHZB1QNX0K20TF95 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2027-04-27 |
| Beherende LOU | Ubisecure Oy |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | GOLDMAN SACHS ASSET MANAGEMENT INTERNATIONAL |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | HACKREMCO (NO.578) LIMITED |
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 02474901 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Unlimited (en) 57V7 |
| Rechtspersoon opgericht op | 1990-02-27 |
| BIC-code | GSAMGB2XXXX |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 02474901 |
| LEI-nummer | H78JPHZB1QNX0K20TF95 kopiëren H78JPHZB1QNX0K20TF95 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2012-06-06 |
| Laatst bijgewerkt | 2026-03-17 |
| Volgende verlengingsdatum | 2027-04-27 |
| Beherende LOU | Ubisecure Oy |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postcode | EC4A 4AU |
| Plaats | London |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | Plumtree Court, 25 Shoe Lane |
| Postcode | EC4A 4AU |
| Plaats | London |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.