ALLIANZ GLOBAL CORPORATE & SPECIALTY SE SINGAPORE BRANCH
984500D1360HXAUAEF86 984500D1360HXAUAEF86
| Juridische naam | ALLIANZ GLOBAL CORPORATE & SPECIALTY SE SINGAPORE BRANCH |
| Juridisch adres | 79 ROBINSON ROAD, #09-01, SINGAPORE, 068897, Singapore |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | T11FC0131K |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 984500D1360HXAUAEF86 kopiëren 984500D1360HXAUAEF86 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-06-16 |
| Beherende LOU | Ubisecure Oy |
Vraag uw LEI-certificaat aan
Het wereldwijde identiteitscertificaat van uw bedrijf en gratis tag voor uw website op basis van uw LEI-gegevens
Koop nu
Wat is een LEI-certificaat?
Meer informatie over het belang van een LEI-certificaat vindt u hier
| Juridische naam | ALLIANZ GLOBAL CORPORATE & SPECIALTY SE SINGAPORE BRANCH |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | ALLIANZ GLOBAL CORPORATE & SPECIALTY AG SINGAPORE BRANCH |
| Geregistreerd bij |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | T11FC0131K |
| Categorie rechtspersoon | BRANCH |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Europäische Aktiengesellschaft (de) SGST |
| Rechtspersoon opgericht op | 2011-08-31 |
| Gevalideerd bij |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Gevalideerd als | T11FC0131K |
| LEI-nummer | 984500D1360HXAUAEF86 kopiëren 984500D1360HXAUAEF86 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2020-04-17 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-06-06 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-06-16 |
| Beherende LOU | Ubisecure Oy |
| Bronnen validering | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 79 ROBINSON ROAD, #09-01 |
| Postcode | 068897 |
| Plaats | SINGAPORE |
| Regiocode | SG-01 |
| Land | SG | Singapore |
| Adres maatschappelijke zetel | Königinstr. 28 |
| Postcode | 80802 |
| Plaats | München |
| Regiocode | DE-BY |
| Land | DE | Germany |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.