ERAFP ACTIONS PAB I
969500QZWDR9J9JM0X40 969500QZWDR9J9JM0X40
| Juridische naam | ERAFP ACTIONS PAB I |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 75354 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 969500QZWDR9J9JM0X40 kopiëren 969500QZWDR9J9JM0X40 |
| Status |
LAPSED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2023-12-09 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
LEI-nummer overdragen en verlengen
Draag uw LEI-nummer over en verleng deze om van ons meerjarig contract te profiteren.
Vraag vandaag nog aanWaarom moet een LEI-nummer worden verlengd?
Meer informatie over het verlengen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | ERAFP ACTIONS PAB I |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij | France RA000190 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 75354 |
| Categorie rechtspersoon | FUND |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Rechtspersoon opgericht op | 2022-12-02 |
| Gevalideerd bij |
France
RA000190
|
| Gevalideerd als | 75354 |
| LEI-nummer | 969500QZWDR9J9JM0X40 kopiëren 969500QZWDR9J9JM0X40 |
| Status |
LAPSED
|
| Eerste registratie | 2022-12-08 |
| Laatst bijgewerkt | 2024-04-05 |
| Volgende verlengingsdatum | 2023-12-09 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
| Adres maatschappelijke zetel | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.