SOITEC JADE 2020
969500ORMGURAV0AM908 969500ORMGURAV0AM908
| Juridische naam | SOITEC JADE 2020 |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 65476 |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| LEI-nummer | 969500ORMGURAV0AM908 kopiëren 969500ORMGURAV0AM908 |
| Status |
RETIRED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-01-22 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Krijg vandaag nog uw LEI
Verordening markten in financiële instrumenten (MiFIR) vereist dat rechtspersonen die betrokken zijn bij de handel een geldig LEI-nummer hebben.
Hier aanvragenWaarom is een LEI-nummer vereist?
Meer informatie over de vereisten en voordelen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | SOITEC JADE 2020 |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| Geregistreerd bij | France RA000190 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 65476 |
| Categorie rechtspersoon | FUND |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Rechtspersoon opgericht op | 2019-11-28 |
| Gevalideerd bij |
France
RA000190
|
| Gevalideerd als | 65476 |
| LEI-nummer | 969500ORMGURAV0AM908 kopiëren 969500ORMGURAV0AM908 |
| Status |
RETIRED
|
| Eerste registratie | 2020-01-21 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-03-17 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-01-22 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
| Adres maatschappelijke zetel | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.