AMUNDI MSCI CHINA A UCITS ETF
969500MKFIAAE4CE2C56 969500MKFIAAE4CE2C56
| Juridische naam | AMUNDI MSCI CHINA A UCITS ETF |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 49286 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 969500MKFIAAE4CE2C56 kopiëren 969500MKFIAAE4CE2C56 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-07 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | AMUNDI MSCI CHINA A UCITS ETF |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | LYXOR HWABAO WP MSCI CHINA A (DR) UCITS ETF LYXOR MSCI CHINA A (DR) UCITS ETF |
| Geregistreerd bij | France RA000190 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 49286 |
| Categorie rechtspersoon | FUND |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Fonds à forme sociétale à conseil d'administration (fr) X78I |
| Rechtspersoon opgericht op | 2017-03-21 |
| Gevalideerd bij |
France
RA000190
|
| Gevalideerd als | 49286 |
| LEI-nummer | 969500MKFIAAE4CE2C56 kopiëren 969500MKFIAAE4CE2C56 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2014-11-07 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-09-26 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-07 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
| Adres maatschappelijke zetel | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.