AMUNDI SMI DAILY (-2X) INVERSE UCITS ETF
9695006TTLMRDU8WLT57 9695006TTLMRDU8WLT57
| Juridische naam | AMUNDI SMI DAILY (-2X) INVERSE UCITS ETF |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 36805 |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| LEI-nummer | 9695006TTLMRDU8WLT57 kopiëren 9695006TTLMRDU8WLT57 |
| Status |
RETIRED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2025-10-17 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Krijg vandaag nog uw LEI
Verordening markten in financiële instrumenten (MiFIR) vereist dat rechtspersonen die betrokken zijn bij de handel een geldig LEI-nummer hebben.
Hier aanvragenWaarom is een LEI-nummer vereist?
Meer informatie over de vereisten en voordelen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | AMUNDI SMI DAILY (-2X) INVERSE UCITS ETF |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | LYXOR SMI DAILY (-2X) INVERSE UCITS ETF |
| Geregistreerd bij | France RA000190 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 36805 |
| Categorie rechtspersoon | FUND |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Fonds à forme sociétale à conseil d'administration (fr) X78I |
| Rechtspersoon opgericht op | 2017-03-07 |
| Gevalideerd bij |
France
RA000190
|
| Gevalideerd als | 36805 |
| LEI-nummer | 9695006TTLMRDU8WLT57 kopiëren 9695006TTLMRDU8WLT57 |
| Status |
RETIRED
|
| Eerste registratie | 2013-10-17 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-06-10 |
| Volgende verlengingsdatum | 2025-10-17 |
| Beherende LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
| Adres maatschappelijke zetel | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postcode | 75015 |
| Plaats | PARIS |
| Land | FR | France, French Republic |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.