安联保险资产管理有限公司
836800F4003311000080 836800F4003311000080
| Juridische naam | 安联保险资产管理有限公司 |
| Juridisch adres | 中关村科技园区顺义园机场东路8号, 顺义区, 100000, China |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 91110113MA020C431A |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 836800F4003311000080 kopiëren 836800F4003311000080 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-08-25 |
| Beherende LOU | 北京国家金融标准化研究院有限责任公司 |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | 安联保险资产管理有限公司 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | Allianz Insurance Asset Management Company Limited |
| Geregistreerd bij |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China RA000092 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 91110113MA020C431A |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | 企业 (zh) ECAK |
| Rechtspersoon opgericht op | 2021-08-08 |
| Gevalideerd bij |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China
RA000092
|
| Gevalideerd als | 91110113MA020C431A |
| LEI-nummer | 836800F4003311000080 kopiëren 836800F4003311000080 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2022-08-22 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-08-29 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-08-25 |
| Beherende LOU | 北京国家金融标准化研究院有限责任公司 |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 中关村科技园区顺义园机场东路8号 |
| Postcode | 100000 |
| Plaats | 顺义区 |
| Regiocode | CN-BJ |
| Land | CN | China |
| Adres maatschappelijke zetel | 建国门外大街1号国贸大厦A座39A层 |
| Postcode | 100000 |
| Plaats | 朝阳区 |
| Regiocode | CN-BJ |
| Land | CN | China |
|
安联(中国)保险控股有限公司 (Direct moederbedrijf) Allianz SE (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.