上海复星产业投资有限公司
8368006RX9CCOGXYJS65 8368006RX9CCOGXYJS65
| Juridische naam | 上海复星产业投资有限公司 |
| Juridisch adres | 浦东新区康桥镇康士路25号269室(康桥), 浦东新区, 200020, China |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 91310115733387126K |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 8368006RX9CCOGXYJS65 kopiëren 8368006RX9CCOGXYJS65 |
| Status |
LAPSED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2023-03-07 |
| Beherende LOU | 北京国家金融标准化研究院有限责任公司 |
LEI-nummer overdragen en verlengen
Draag uw LEI-nummer over en verleng deze om van ons meerjarig contract te profiteren.
Vraag vandaag nog aanWaarom moet een LEI-nummer worden verlengd?
Meer informatie over het verlengen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | 上海复星产业投资有限公司 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | Shanghai Fosun Industry Investment Co., Ltd. |
| Geregistreerd bij |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China RA000092 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 91310115733387126K |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | 企业 (zh) ECAK |
| Gevalideerd bij |
National Enterprise Credit Information Publicity System
(State Administration for Market Regulation)
全国企业信用信息公示系统
(国家市场监督管理总局)
China
RA000092
|
| Gevalideerd als | 91310115733387126K |
| LEI-nummer | 8368006RX9CCOGXYJS65 kopiëren 8368006RX9CCOGXYJS65 |
| Status |
LAPSED
|
| Eerste registratie | 2022-03-07 |
| Laatst bijgewerkt | 2022-03-07 |
| Volgende verlengingsdatum | 2023-03-07 |
| Beherende LOU | 北京国家金融标准化研究院有限责任公司 |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 浦东新区康桥镇康士路25号269室(康桥) |
| Postcode | 200020 |
| Plaats | 浦东新区 |
| Regiocode | CN-SH |
| Land | CN | China |
| Adres maatschappelijke zetel | 上海市黄浦区中山东二路600号S1幢16层 |
| Postcode | 200001 |
| Plaats | 黄浦区 |
| Regiocode | CN-SH |
| Land | CN | China |
|
上海复星高科技(集团)有限公司 (Direct moederbedrijf) Fosun International Limited (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.