Dreams Sustainable AB
636700JFYFD2JD2V5Y38 636700JFYFD2JD2V5Y38
| Juridische naam | Dreams Sustainable AB |
| Juridisch adres | Kungstensgatan 21 A, Stockholm, 113 57, Sweden |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 559347-5535 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 636700JFYFD2JD2V5Y38 kopiëren 636700JFYFD2JD2V5Y38 |
| Status |
LAPSED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2024-08-13 |
| Beherende LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
LEI-nummer overdragen en verlengen
Draag uw LEI-nummer over en verleng deze om van ons meerjarig contract te profiteren.
Vraag vandaag nog aanWaarom moet een LEI-nummer worden verlengd?
Meer informatie over het verlengen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | Dreams Sustainable AB |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Swedish Companies Registration Office)
Sweden RA000544 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 559347-5535 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Aktiebolag (sv) XJHM |
| Rechtspersoon opgericht op | 2021-11-19 |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Swedish Companies Registration Office)
Sweden
RA000544
|
| Gevalideerd als | 559347-5535 |
| LEI-nummer | 636700JFYFD2JD2V5Y38 kopiëren 636700JFYFD2JD2V5Y38 |
| Status |
LAPSED
|
| Eerste registratie | 2022-08-11 |
| Laatst bijgewerkt | 2024-08-13 |
| Volgende verlengingsdatum | 2024-08-13 |
| Beherende LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | Kungstensgatan 21 A |
| Postcode | 113 57 |
| Plaats | Stockholm |
| Regiocode | SE-AB |
| Land | SE | Sweden |
| Adres maatschappelijke zetel | Kungstensgatan 21 A |
| Postcode | 113 57 |
| Plaats | Stockholm |
| Regiocode | SE-AB |
| Land | SE | Sweden |
|
BNP PARIBAS (Direct moederbedrijf) BNP PARIBAS (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.