GLOBAL PROJECTS SERVICES AG
549300ZTFFQHKIYM6C09 549300ZTFFQHKIYM6C09
| Juridische naam | GLOBAL PROJECTS SERVICES AG |
| Juridisch adres | UETLIBERGSTRASSE 134A, ZURICH, 8045, Switzerland, Swiss Confederation |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | CHE-107.849.557 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 549300ZTFFQHKIYM6C09 kopiëren 549300ZTFFQHKIYM6C09 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-07-18 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | GLOBAL PROJECTS SERVICES AG |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | GLOBAL PETROPROJECTS SERVICES AG SAIPEM AG SAIPEM INTERNATIONAL AG SAIPEM SERVICES AG |
| Geregistreerd bij |
Commercial Register
(Ministry of Justice)
Handelsregister
(Eidg. Amt für das Handelsregister; Bundesamt für Justiz)
Switzerland RA000549 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | CHE-107.849.557 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Company limited by shares (en) MVII |
| Rechtspersoon opgericht op | 1985-12-17 |
| Gevalideerd bij |
Commercial Register
(Ministry of Justice)
Handelsregister
(Eidg. Amt für das Handelsregister; Bundesamt für Justiz)
Switzerland
RA000549
|
| Gevalideerd als | CHE-107.849.557 |
| LEI-nummer | 549300ZTFFQHKIYM6C09 kopiëren 549300ZTFFQHKIYM6C09 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2014-02-20 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-06-18 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-07-18 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | UETLIBERGSTRASSE 134A |
| Postcode | 8045 |
| Plaats | ZURICH |
| Regiocode | CH-ZH |
| Land | CH | Switzerland, Swiss Confederation |
| Adres maatschappelijke zetel | UETLIBERGSTRASSE 134A |
| Postcode | 8045 |
| Plaats | ZURICH |
| Regiocode | CH-ZH |
| Land | CH | Switzerland, Swiss Confederation |
|
SAIPEM S.P.A. (Direct moederbedrijf) SAIPEM S.P.A. (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.