CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD
549300WNSIB0HRXGUD81 549300WNSIB0HRXGUD81
| Juridische naam | CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 05562639 |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| LEI-nummer | 549300WNSIB0HRXGUD81 kopiëren 549300WNSIB0HRXGUD81 |
| Status |
RETIRED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2024-04-12 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Krijg vandaag nog uw LEI
Verordening markten in financiële instrumenten (MiFIR) vereist dat rechtspersonen die betrokken zijn bij de handel een geldig LEI-nummer hebben.
Hier aanvragenWaarom is een LEI-nummer vereist?
Meer informatie over de vereisten en voordelen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD |
| Status rechtspersoon |
INACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 05562639 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Limited Company (en) H0PO |
| Rechtspersoon opgericht op | 2005-09-13 |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 05562639 |
| LEI-nummer | 549300WNSIB0HRXGUD81 kopiëren 549300WNSIB0HRXGUD81 |
| Status |
RETIRED
|
| Eerste registratie | 2014-05-15 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-02-06 |
| Volgende verlengingsdatum | 2024-04-12 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
|
AXA (Ultiem moederbedrijf) NON_CONSOLIDATING (Uitzondering direct moederbedrijf gerapporteerd) |
|
No ultimate child data available |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.