INSTARAGF ESSENTIAL INFRASTRUCTURE II (USD) LP
549300VPZR4HHJR8NN09 549300VPZR4HHJR8NN09
| Juridische naam | INSTARAGF ESSENTIAL INFRASTRUCTURE II (USD) LP |
| Juridisch adres | 66 WELLINGTON STREET WEST, TORONTO, M5K 1K7, Canada |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 281028175 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 549300VPZR4HHJR8NN09 kopiëren 549300VPZR4HHJR8NN09 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-09-12 |
| Beherende LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | INSTARAGF ESSENTIAL INFRASTRUCTURE II (USD) LP |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Corporate Registry (Province of Ontario)
(Ministry of Government and Consumer Services)
Corporate Registry (Province of Ontario)
(Ministry of Government and Consumer Services)
Canada, Ontario RA000079 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 281028175 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Limited Partnership (en) 1JGX |
| Rechtspersoon opgericht op | 2018-09-28 |
| Gevalideerd bij |
Corporate Registry (Province of Ontario)
(Ministry of Government and Consumer Services)
Corporate Registry (Province of Ontario)
(Ministry of Government and Consumer Services)
Canada
RA000079
|
| Gevalideerd als | 281028175 |
| LEI-nummer | 549300VPZR4HHJR8NN09 kopiëren 549300VPZR4HHJR8NN09 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2019-06-03 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-07-21 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-09-12 |
| Beherende LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 66 WELLINGTON STREET WEST |
| Postcode | M5K 1K7 |
| Plaats | TORONTO |
| Regiocode | CA-ON |
| Land | CA | Canada |
| Adres maatschappelijke zetel | 66 WELLINGTON STREET WEST |
| Postcode | M5K 1K7 |
| Plaats | TORONTO |
| Regiocode | CA-ON |
| Land | CA | Canada |
|
Geen informatie over moederbedrijf beschikbaar
|
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.