Franklin Templeton International Services S.à r.l.
549300PVL6CYCWSH9C53 549300PVL6CYCWSH9C53
| Juridische naam | Franklin Templeton International Services S.à r.l. |
| Juridisch adres | 8A, Rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | B36979 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 549300PVL6CYCWSH9C53 kopiëren 549300PVL6CYCWSH9C53 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2027-03-03 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | Franklin Templeton International Services S.à r.l. |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | B36979 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Société à responsabilité limitée (fr) DVXS |
| Rechtspersoon opgericht op | 1991-06-05 |
| BIC-code | FRIMLULLXXX |
| Gevalideerd bij |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Gevalideerd als | B36979 |
| LEI-nummer | 549300PVL6CYCWSH9C53 kopiëren 549300PVL6CYCWSH9C53 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2014-07-04 |
| Laatst bijgewerkt | 2026-02-06 |
| Volgende verlengingsdatum | 2027-03-03 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postcode | L-1246 |
| Plaats | Luxembourg |
| Regiocode | LU-LU |
| Land | LU | Luxembourg |
| Adres maatschappelijke zetel | 8A, Rue Albert Borschette |
| Postcode | L-1246 |
| Plaats | Luxembourg |
| Regiocode | LU-LU |
| Land | LU | Luxembourg |
|
FRANKLIN RESOURCES, INC. (Ultiem moederbedrijf) NON_PUBLIC (Uitzondering direct moederbedrijf gerapporteerd) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.