FCA Canada Inc.
549300DJBIZ5T0OC3F21 549300DJBIZ5T0OC3F21
| Juridische naam | FCA Canada Inc. |
| Juridisch adres | ONE RIVERSIDE DRIVE WEST, WINDSOR, N9A 5K3, Canada |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 035818-5 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 549300DJBIZ5T0OC3F21 kopiëren 549300DJBIZ5T0OC3F21 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-10-12 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | FCA Canada Inc. |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada RA000072 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 035818-5 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | business corporation (en) UDLA |
| Rechtspersoon opgericht op | 1979-12-31 |
| Gevalideerd bij |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada
RA000072
|
| Gevalideerd als | 035818-5 |
| LEI-nummer | 549300DJBIZ5T0OC3F21 kopiëren 549300DJBIZ5T0OC3F21 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2022-07-19 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-09-29 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-10-12 |
| Beherende LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | ONE RIVERSIDE DRIVE WEST |
| Postcode | N9A 5K3 |
| Plaats | WINDSOR |
| Regiocode | CA-ON |
| Land | CA | Canada |
| Adres maatschappelijke zetel | ONE RIVERSIDE DRIVE WEST |
| Postcode | N9A 5K3 |
| Plaats | WINDSOR |
| Regiocode | CA-ON |
| Land | CA | Canada |
|
STELLANTIS N.V. (Direct moederbedrijf) STELLANTIS N.V. (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.