BLACKROCK Fund Management Company S.A.
54930070BASO617XT291 54930070BASO617XT291
| Juridische naam | BLACKROCK Fund Management Company S.A. |
| Juridisch adres | 35A, avenue J.F. Kennedy, Luxembourg, L-1855, Luxembourg |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | B34079 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 54930070BASO617XT291 kopiëren 54930070BASO617XT291 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-25 |
| Beherende LOU | WM Datenservice |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | BLACKROCK Fund Management Company S.A. |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg RA000432 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | B34079 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Société anonyme (fr) 5GGB |
| Rechtspersoon opgericht op | 1990-06-27 |
| Gevalideerd bij |
Trade and Company Register
(Luxembourg Business Registers)
Registre de Commerce et des Sociétés
(Luxembourg Business Registers)
Luxembourg
RA000432
|
| Gevalideerd als | B34079 |
| LEI-nummer | 54930070BASO617XT291 kopiëren 54930070BASO617XT291 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2014-02-12 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-10-23 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-25 |
| Beherende LOU | WM Datenservice |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 35A, avenue J.F. Kennedy |
| Postcode | L-1855 |
| Plaats | Luxembourg |
| Regiocode | LU-LU |
| Land | LU | Luxembourg |
| Adres maatschappelijke zetel | 35A, avenue J.F. Kennedy |
| Postcode | L-1855 |
| Plaats | Luxembourg |
| Regiocode | LU-LU |
| Land | LU | Luxembourg |
|
BlackRock, Inc. (Direct moederbedrijf) BlackRock, Inc. (Ultiem moederbedrijf) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.