BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV
5493005DK4NPD5LG1P59 5493005DK4NPD5LG1P59
| Juridische naam | BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV |
| Juridisch adres | Paseo de la Reforma 505; Piso 30, Mexico City, 06500, Mexico |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | BAM09112374A |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 5493005DK4NPD5LG1P59 kopiëren 5493005DK4NPD5LG1P59 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-25 |
| Beherende LOU | WM Datenservice |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | BR ACQUISITION MEXICO SA DE CV |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Taxpayer Register
(Tax Administration Agency)
Registro Federal de Contribuyentes
(Servicio de Administración Tributaria (SAT))
Mexico RA000449 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | BAM09112374A |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Sociedad anónima de capital variable (es) JGV1 |
| Rechtspersoon opgericht op | 2017-12-05 |
| Gevalideerd bij |
Taxpayer Register
(Tax Administration Agency)
Registro Federal de Contribuyentes
(Servicio de Administración Tributaria (SAT))
Mexico
RA000449
|
| Gevalideerd als | BAM09112374A |
| LEI-nummer | 5493005DK4NPD5LG1P59 kopiëren 5493005DK4NPD5LG1P59 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2017-01-21 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-10-31 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-11-25 |
| Beherende LOU | WM Datenservice |
| Bronnen validering | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | Paseo de la Reforma 505; Piso 30 |
| Postcode | 06500 |
| Plaats | Mexico City |
| Regiocode | MX-MEX |
| Land | MX | Mexico |
| Adres maatschappelijke zetel | Piso 30; Paseo de la Reforma 505 |
| Postcode | 06500 |
| Plaats | Mexico City |
| Regiocode | MX-MEX |
| Land | MX | Mexico |
|
BlackRock, Inc. (Direct moederbedrijf) BlackRock, Inc. (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.