CATLIN UNDERWRITING SERVICES LIMITED
213800LDNFFS9D7ZHO28 213800LDNFFS9D7ZHO28
| Juridische naam | CATLIN UNDERWRITING SERVICES LIMITED |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 01949097 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 213800LDNFFS9D7ZHO28 kopiëren 213800LDNFFS9D7ZHO28 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2026-05-25 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
LEI-nummer overdragen en verlengen
Draag uw LEI-nummer over en verleng deze om van ons meerjarig contract te profiteren.
Vraag vandaag nog aanWaarom moet een LEI-nummer worden verlengd?
Meer informatie over het verlengen van een LEI-nummer vindt u hier
| Juridische naam | CATLIN UNDERWRITING SERVICES LIMITED |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 01949097 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Limited Company (en) H0PO |
| Rechtspersoon opgericht op | 1985-09-20 |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 01949097 |
| LEI-nummer | 213800LDNFFS9D7ZHO28 kopiëren 213800LDNFFS9D7ZHO28 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2016-05-25 |
| Laatst bijgewerkt | 2025-05-22 |
| Volgende verlengingsdatum | 2026-05-25 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.