AXA HEALTH SERVICES LIMITED
213800BT7MLN1ZSH6L16 213800BT7MLN1ZSH6L16
| Juridische naam | AXA HEALTH SERVICES LIMITED |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 03429917 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 213800BT7MLN1ZSH6L16 kopiëren 213800BT7MLN1ZSH6L16 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2027-02-11 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | AXA HEALTH SERVICES LIMITED |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Andere namen rechtspersoon | AXA PPP HEALTHCARE ADMINISTRATION SERVICES LIMITED |
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 03429917 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Limited Company (en) H0PO |
| Rechtspersoon opgericht op | 1997-09-05 |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 03429917 |
| LEI-nummer | 213800BT7MLN1ZSH6L16 kopiëren 213800BT7MLN1ZSH6L16 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2016-02-11 |
| Laatst bijgewerkt | 2026-01-21 |
| Volgende verlengingsdatum | 2027-02-11 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postcode | EC3V 0BG |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.