ALCENTRA UK DLF GP LIMITED
2138003TSBH9I3KOYW11 2138003TSBH9I3KOYW11
| Juridische naam | ALCENTRA UK DLF GP LIMITED |
| Juridisch adres | 4TH FLOOR 140 ALDERSGATE STREET, LONDON, EC1A 4HY, United Kingdom |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 08240781 |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| LEI-nummer | 2138003TSBH9I3KOYW11 kopiëren 2138003TSBH9I3KOYW11 |
| Status |
ISSUED
|
| Volgende verlengingsdatum | 2027-02-23 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Uw LEI-nummer overdragen
Draag uw LEI-nummer over naar ons om deze te verlengen aan onze scherpe tarieven voor verlenging.
Vraag vandaag nog aanWaarom kiezen voor LEI Register?
Meer informatie over onze services vindt u hier
| Juridische naam | ALCENTRA UK DLF GP LIMITED |
| Status rechtspersoon |
ACTIVE
|
| Geregistreerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registratieautoriteit rechtspersoon ID | 08240781 |
| Categorie rechtspersoon | GENERAL |
| Code juridische vorm rechtspersoon | Private Limited Company (en) H0PO |
| Rechtspersoon opgericht op | 2012-10-04 |
| Gevalideerd bij |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Gevalideerd als | 08240781 |
| LEI-nummer | 2138003TSBH9I3KOYW11 kopiëren 2138003TSBH9I3KOYW11 |
| Status |
ISSUED
|
| Eerste registratie | 2014-12-30 |
| Laatst bijgewerkt | 2026-01-22 |
| Volgende verlengingsdatum | 2027-02-23 |
| Beherende LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Bronnen validering | FULLY_CORROBORATED |
| Juridisch adres | 4TH FLOOR 140 ALDERSGATE STREET |
| Postcode | EC1A 4HY |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
| Adres maatschappelijke zetel | 4TH FLOOR 140 ALDERSGATE STREET |
| Postcode | EC1A 4HY |
| Plaats | LONDON |
| Regiocode | GB-LND |
| Land | GB | United Kingdom |
|
BNY ALCENTRA GROUP HOLDINGS, INC. (Direct moederbedrijf) THE BANK OF NEW YORK MELLON CORPORATION (Ultiem moederbedrijf) |
|
Geen informatie over directe dochteronderneming beschikbaar |
|
Geen informatie over ultieme dochteronderneming beschikbaar |
Vestig de wereldwijde identiteit van uw bedrijf
Het LEI-certificaat is een document dat uw bedrijfsinformatie bevat, op basis van de Legal Entity Identifier (LEI) – een internationale standaard (ISO 17442) die door de G20-landen wordt onderschreven.
Bouw vertrouwen op en word vertrouwd
Laat uw inzet voor transparantie en verantwoording zien aan zakelijke partners, investeerders en regelgevende instanties.
Vereenvoudig de nalevingseisen
Door het verkrijgen van een LEI-certificaat kunt u de nalevingsvereisten met banken, makelaars en andere entiteiten vereenvoudigen.
Wereldwijde erkenning
De wereldwijde erkenning en aanvaarding van LEI-certificaten kan helpen om internationale transacties te vergemakkelijken en handelsbelemmeringen tot een minimum te beperken.